Menu

Nie dam się tak łatwo

Opowiadanie o dziewczynie imieniem Caroline

PROLOG

dacat

PROLOG

Prawie każda współczesna nastolatka marzy o chłopaku, który będzie księciem z bajki. Przyjedzie na białym koniu i wspólnie odjadą ku zachodzącemu słońcu. Przeżyją tzw. LOVE STORY. Co to w ogóle jest?! Wiem, że love to miłość, a story to historia, ale czy słyszałaś o kimś, kto zakochał się niczym bohaterowie romansów. Otóż ja też NIE. Moim zdaniem te wszystkie ckliwe historie to istny bullshit.

Teraz przejdźmy do kwestii tzw. miłości od pierwszego wejrzenia. Hahahahahha. Ta miłość od pierwszego wejrzenia jest tak prawdziwa jak dotrzymywanie postanowień noworocznych. Chłopak spogląda na dziewczynę, ta na niego. Patrzą sobie głęboko w oczy i już wiedzą, że to przeznaczenie. Taaaaaaa....jasne....*wyczuj ten sarkazm baby*

Te wszystkie cudne związki. Albo nie...lepsze są te związki z kłótniami. To mnie śmieszy najbardziej. Kiedy jakaś para przeżywa kryzys, a uczucie już zanika, to i tak na koniec będą razem, pogodzą się, a ich miłość będzie jeszcze silniejsza. Lepszego żartu nie słyszałam. To nawet brzmi irracjonalnie.

Dlatego wolę bardziej realne STORY. Przykład? Proszę bardzo: chłopak wykorzystuje dziewczynę, robi jej dziecko i znika bez śladu. To jest dopiero scenariusz pełen zwrotów akcji. Aż mi się przypomniało zakończenie większości historii miłosnych, których słuchałam będąc mała: „I żyli długo i szczęśliwie...” Yes, of course. Do czasu, aż facet nie zostawi Cie dla jakieś HOT20. A ty zostaniesz sama.

Chyba zdążyłaś zauważyć, że straciłam wiarę w dzisiejszych mężczyzn?

Właśnie z ich powodu nie mam zamiaru się zakochiwać.

BO POCO?

Żeby później cierpieć, wypłakiwać się w poduszkę?

Oj nie, nie, nie.

Nie ze mną takie numery.

Na pewno nie poddam się jakiemuś mężczyźnie. Strzały Amora będą łamać się o moją tarczę bycia zimną suką, przynajmniej z zewnątrz.

Niech nie myślą sobie, że wystarczy się uśmiechnąć, mrugnąć okiem, rzucić jakiś tekst na podryw tym swoim niskim głosem, a ja polecę za nimi jak za ostatnim ciastkiem w cukierni.

NIE MA MOWY

.

.

.

CHYBA

 

© Nie dam się tak łatwo
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci